Usługi
120
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-120,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive
 

Usługi

a

Budowa pod klucz

Specjalizujemy się w kompleksowej budowie domów. Swoją ofertę kierujemy do osób, które cenią jakość i rzetelność wykonawstwa, a także bezpieczeństwo zarówno w  trakcie budowy, jak i po zamieszkaniu w nowym domu.

a

Stany surowe budynków

Stan surowy zamknięty to półmetek budowy domu. Zamknięcie stanu surowego oznacza wstawienie w otwory okien i drzwi, a także, jeśli garaż jest w bryle budynku, zamontowanie bramy garażowej. Pracę zakończymy wtedy, kiedy Ty zechcesz.

a

Elewacje

Elewacje wykańcza się po zakończeniu wszelkich prac mokrych w pomieszczeniach. Coraz więcej inwestorów ozdabia też elewacje swoich domów drewnem, kamieniem lub różnego typu okładzinami je imitującymi. Z naszą pomocą Twoja elewacja będzie wyjątkowa.

a

Remonty i wykończenia

W zakres naszych usług wchodzą wszystkie prace niezbędne przy remontach i wykończeniach wnętrz, w tym instalacje oraz zakup i transport materiałów. Chętnie pomagamy i doradzamy podczas każdego etapu budowy tak, aby funkcjonalnie wykorzystać Państwa przestrzeń.

a

Stolarka okienna i drzwiowa PCV

Na Twoje życzenie doradzimy oraz zamontujemy najlepsze okna oraz drzwi. Są one jednymi z najważniejszych elementów budynków, ponieważ chronią nas przed stratą energii ciepła.

dachy

Dachy

Gotowe elementy (wiązary) są transportowane na miejsce budowy. Tam na podstawie projektu montażu są instalowane w odpowiedniej kolejności tworząc ostateczną więźbę dachową. Montaż wiązarów dachowych trwa zazwyczaj jeden dzień.