O nas
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive
 

O nas

Poznaj naszą firmę

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym wykonywaniu prac remontowo-budowlanych.

Firma powstała w 2006 roku, dzięki nabytemu doświadczeniu jesteśmy dokładni, rzetelni i profesjonalni. Nasz Klient w każdym przypadku może liczyć na fachową poradę lub wedle życzenia możemy przejąć całą inicjatywę. Jesteśmy młodzi, kreatywni i ambitni.

Gwarantujemy wysoki poziom wykonania usług, zadowolenie i miłą współpracę. Stosujemy atrakcyjne ceny. Podejmujemy się nietypowych zleceń wykonywanych z projektów lub wg aspiracji i wyobraźni Klienta. Jesteśmy dyspozycyjni i dostosowujemy się do potrzeb naszego Klienta, działając na terenie całego województwa. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów, w tym osoby prywatne jak i duże firmy oraz instytucje z terenu Wrocławia, Legnicy, Lubina, Lubania i Zgorzelca.

Wszelkie powierzone nam prace remontowe i budowlane wykonujemy z należytą starannością i profesjonalizmem. Firma ciągle rozwija się i inwestuje w swoją wiedzę, dzięki czemu jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie prac, począwszy od technologii poprzez materiały, kończąc na poradach projektanckich.

Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin w zakresie budownictwa. Oferujemy pełen zakres robót, remontowych i wykończeniowych.

onas
a